- Inzenden
- Jurering
- SAN Accenten
- Uitreiking
- Agenda
- Nieuws
- SANARCHIEF
- Stichting SAN
SAN Next Merkenbouwer
Na de voorronde waarin beoordeeld werd op de ingeleverde whitepapers namen tijdens de finale maar liefst 5 finalisten het tegen elkaar op:
Stefan Bothoff (Orderchamp),
Adriaan Hogervorst (Goboony),
Anouk van Huissteden (Coca Cola),
Veronique Visser (Cloetta),
Danique Wildschut (Bertolli).
Vijf kandidaten die, elk met een geheel eigen identiteit en ijzersterk verhaal de juryleden, onder leiding van Retail Expert, René Repko op 9 mei jl. stil kregen. Na intensief beraad heeft de jury besloten dat de titel SAN Next Merkenbouwer 2021 gaat naar Anouk van Huissteden, als senior brand manager in 2021 nog verantwoordelijk voor het merk Fanta.
Lees het volledige juryrapport hier.
Al meer dan 30 jaar worden de SAN Accenten gezien als de belangrijkste jaarprijzen voor adverteerders, reclame- en marketingbureaus. De SAN Accent voor jong marcom talent is de individuele jaarprijs voor de man of vrouw die volgens de jury (speciaal voor deze prijs samengesteld) de meest aansprekende bijdrage geleverd heeft aan het bouwen van een onderscheidend merk, de Next Merkenbouwer. De SAN doet dat in samenwerking met het toonaangevende vakblad MarketingTribune.
Kandidaten zijn maximaal 32 jaar oud, hebben minimaal 3 jaar relevante werkervaring op het gebied van marketing en/of marketingcommunicatie en zijn werkzaam bij een adverteerder in Nederland. Lees hier over meer informatie over de SAN Next Merkenbouwer jurering.
WINNAAR 2019: Renée Kiesouw, FrieslandCampina.
WINNAAR 2020: Els Versluis, Abbot Kinney’s (Wessanen)
WINNAAR 2021: Anouk van Huissteden ( Coca Cola Company)