Juryleden

Business-to-Business

Communicatie voor producten/diensten van bedrijven/instellingen gericht op zakelijke partners.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Joost Vossen Vodafone

Vice-voorzitter

Erik Siemens AstraZeneca

Juryleden

Suzanne Bank (De Persgroep Nederland), Ernestine Bax (NS), Wibo Bourguignon (Promen), Marielle Kakebeeke-Ruijgrok (Yacht), Annette Knijnenberg (Sanoma), Mathijs Leffers (Rexel), Erik Liebe (Unilever), Gea Peek (Royal HaskoningDHV), Thomas Risseeuw (RTL Nederland), Jozanne Roos (Rabobank), Karlien Serrarens (PwC Nederland), Claudia Simoons (Wolters Kluwer), Martine Spronk (BPD (Bouwfonds)), Philip van den Berg (KPN), Marjolein Zeestraten (PostNL).

Student juryleden

Sanne Onderwater (INHOLLAND Amsterdam), Anna Psathas (INHOLLAND Amsterdam), Yvonne Smits (INHOLLAND Amsterdam).

Namens SAN

Ewa Skotnicki - Triodos Bank - Bestuur SAN

Corporate

De communicatieboodschap betreft de gehele organisatie en is niet product gericht.

Juryvoorzitters

Voorzitter

René van Gerwen Interpolis

Vice-voorzitter

Marlene Wickel Jean Mineur Mediavision

Juryleden

Claudia Ammerlaan (XS4ALL), Nancy Ashman (Océ), Ilse de Cloe (Randstad), Marieke de Klein (Rijksmuseum), Saskia IJszenga (FBTO), Vivian Josephy (ING),Tom Oostdijk (Eneco), Arjanne Roelofs (PwC), Marc Schweppe (NBA), Hester van Bussel (Yarden uitvaartorganisatie), Tjardus van Citters (ABP), Henrieke van Dam (Monuta), Anne van den Ende (Triodos Bank), Femke Vermeulen (PostNL), Arnoud Versluis (NHTV), Anke Wammes (113Online)

Student juryleden

Roy Buys (Erasmus Universiteit), Denise Goedknegt (Erasmus Universiteit), Dana Mol (Erasmus Universiteit).

Namens SAN

Florien Vaessen - Independent Communication Manager

Dienstverlening

Communicatie gericht op consumenten voor diensten/producten in verschillende branches behalve financieel.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Ingrid Nagtzaam Essent

Vice-voorzitter

Ron Schneider Nederlandse Spoorwegen

Juryleden

Sanneke Boesveldt (Twitter), Susanne Damen (Samsung), Claudia Doorn (Ziggo), Jeroen Hamstra (Menzis), Johanna Jansma (UNICEF), Barbara Quist (Interpolis), Eline Overkleeft (ING), Marleen Smith (Secretary Plus), Patrick van den Bos (ARAG), Janice van den Bosch (KPN), Jolanda van Puffelen (Eneco), Selma van Staveren (ABN AMRO), Dennis van Steijn (XS4ALL), Mylène van Veldhoven (Inholland Creative Business Communication), Esther Zoetmulder (PostNL).

Student juryleden

Iris Blokland (VU Amsterdam), Chantal de Velde (VU Amsterdam), Wouter Vonk (Avans Hogeschool).

Dienstverlening Financieel

Communicatie gericht op consumenten voor diensten/producten van financiële dienstverleners.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Léontine Admiraal PwC Nederland

Vice-voorzitter

Marielle Krouwel SNS Bank

Juryleden

Arian Arentsen (ABN AMRO), Martijn Couwenberg (Centraal Beheer Achmea), Bettina Dalenoord (InShared), Carolien de Rooi (Sanoma), Daniel Doornhein (Nationale Nederlanden), Mariëtte Harbers (Obvion), Elsbeth Ketting (Deutsche Bank Nederland), Laura Kikkert (Triodos Bank), Tanja Kliphuis (Rabobank), Arjan Korstjens (ING Wholesale Banking), Willemijn Manshanden-Bots (REAAL), Saskia Tuil (FBTO), Kolja Urban (KWF Kankerbestrijding), Marieke van Heeswijk (MediaMarkt Saturn), Brigitte Verweij (Hoyhoy).

Student juryleden

Ruby Hogenes (Hogeschool van Amsterdam), Patricia Ledo Mejia (Hogeschool van Amsterdam), Manouk van de Pauvort (Hogeschool van Amsterdam).

Durables

Communicatie gericht op consumenten voor duurzame gebruiksartikelen/producten.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Chantal Groot Kormelink Cortina fietsen

Vice-voorzitter

Frank Pynenburg Gibson Innovations

Juryleden

Eric Bun (Pon’s Automobielhandel), Silvia de Leeuw (BMW Nederland), Hidde-Jan Haven (MINI Nederland), Frank Heuts (Obvion), Lieke Hompes (Unilever), Sander Knol (Kon. Nederlandse Munt), Florence Meesters (ABN AMRO), Chris Moorman (Shell Nederland), Jeroen Salomons (Merkmanagement/ Louwman & Parqui), Juriaan Seveke (Eneco), Dianne Sliphorst (Center Parcs), Afra Uithoof (Consumentenbond), Barbara van Duin (Energiedirect.nl/ RWE), Elise van Ee (Wateropleidingen), Martijn Versteegen (LeasePlan).

Student juryleden

Jacqueline Meuleman (NHTV), Carola Schütz (NHTV), Jason Sterling (NHTV).

Namens SAN

Aleksander Fiege - Unilever Benelux

Excellent

Deze overkoepelende categorie wil die campagnes belonen en op een voetstuk zetten die in het afgelopen jaar boven al het andere werk zijn uitgestegen. De campagne heeft zich in het afgelopen jaar buitengewoon onderscheiden en behoort zowel binnen de eigen categorie als over alle categorieën heen tot het allerbeste werk dat is gemaakt. De campagne heeft een blijvende indruk gemaakt op consument en vakgenoten. Criteria Excellent: -Campagne is ook ingezonden in eigen vak/branche categorie. -Buitengewoon op concept, executie en resultaat. -Behoort tot de allerbeste campagnes van het afgelopen jaar. -Jury bestaat uit 20 voorzitters en vicevoorzitters van de 10 andere categorieën.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Jan-Willem Brüggenwirth BrandLoyalty

Vice-voorzitter

Judith Franssen Randstad Holding

Juryleden

Léontine Admiraal (PwC), Monique Bergers (Albert Heijn), Youry Bredewold (Dolby International), Sylvia Coumans (PostNL), Chantal Groot Kormelink (Cortina Fietsen), Robert Heckert (Sanquin Bloedvoorziening), Marielle Krouwel (SNS), Ingrid Nagtzaam (Essent), Frank Pynenburg (Gibson Innovations), Ron Schneider (NS Reizigers), Erik Siemens (AstraZeneca), Florens Tegelaar (Unilever), René van Gerwen (Interpolis), Pascal van Ham (Tony’s Chocolonely), Caroline van Turennout (Zeeman), Astrid van Vonderen (Unicef), Gijs Vosmer (Bolsius), Joost Vossen (Vodafone), Marlene Wickel (Jean Mineur Mediavision), Maurice Willemsen (FrieslandCampina).

Student juryleden

Tim Koedijk (UvA), Yasin Tuncbilek (UvA), Annet van Hunen (UvA).

Fast Moving

Communicatie gericht op consumenten voor producten - veelal in de foodsector - met een hoge omloopsnelheid.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Florens Tegelaar Unilever, Homecare

Vice-voorzitter

Maurice Willemsen FrieslandCampina

Juryleden

Maureen Baas (Nespresso Nederland), Lydi Boers (JDE Coffee), Sylvia den Blanken (PepsiCo), Meike Dijkstra (Heineken), Marieke Jansen Rentmeester (Fristi/ Chocomel, FrieslandCampina), Danielle Kuiper (Perfetti van Melle), Jeroen Lampe (CocaCola), Chrischa Ligtenberg (Mora, Ad van Geloven), Tim Maas (Beiersdorf, NIVEA), Bob Postma (Cloetta), Nathalie Smailou (Google), Wieke van Dijk (Albert Heijn), Ingrid van Kuilenburg (Etos), Joost Verburg (Procter & Gamble),
Tom Verwijst (Jumbo), Marten Zwaving (Unilever, Beverages).

Student juryleden

Mariska Bors (Fontys Eindhoven), Tamara Castelijns (Fontys Eindhoven), Wouter Schoone (Fontys Eindhoven).

Namens SAN

Gustaaf Vossenaar - VossComm

Non-Profit & Overheid

Communicatie gericht op consumenten vanuit de overheid of een non-profit organisatie.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Robert Heckert Sanquin Bloedvoorziening

Vice-voorzitter

Astrid van Vonderen Unicef

Juryleden

Kirsten Andres (KRO NCRV), Nicolet Annema (Nierstichting), Niels Bartels (Leyden Acandemy on Vitality and Ageing), Anouk Becht (Hogeschool InHolland), Marion Beishuizen (Hartstichting), Robbert Bodegraven (War Child), Erwin Fisser (SOA Aids Nederland), Sjoerd Jochems (Gipmans Planten), Nelleke Rienstra (Veteraneninstituut), Tessa van Breugel (PepsiCo Nederland), Paul van der Linden (Rijkswaterstaat), Nick van Gaalen (Dienst Publiek & Communicatie), Herman van Tilburg (Hogeschool van Amsterdam), Katja Veen (SOS Kinderdorpen), Pom Zwart (Dance4Life).

Student juryleden

Evelien Janssen (HAN | Hogeschool van Arnhem), Marlous Hazersloot (HAN | Hogeschool van Arnhem), Reke van Heijnsbergen (RU Nijmegen)

Namens SAN

Jan van Grondelle - Leadership

Retail

Communicatie-uitingen gericht op consumenten waarbij een winkelformule centraal staat.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Caroline van Turennout Zeeman

Vice-voorzitter

Monique Bergers Albert Heijn

Juryleden

Jacob-Jan Adrichem (Bakker Hillegom), Martine Ansems (Kijkshop), Evelien Bode (Etos), Tjalke Bredenoord (Pepsico), Karin de Jong (Gall & Gall), Emilie Heesters (Mona, FrieslandCampina), Floor Hesselmans (Jacobs Douwe Egberts), Sander Hoefnagels (JUMBO Supermarkten), Erik Hogenboom (Lidl), Jan Willem Hoogeweegen (B2C Europe), Miemie Man (KPN), Barry Schmits (Deckers Brands), Marlies Smit (IKEA), Liset van Glabbeek (Holland Casino), Rob van Griensven (Heineken).

Student juryleden

Ron Beekman (Hogeschool van Utrecht), Joyce Kamerbeek (Hogeschool van Utrecht), Suzanne Neilen (Hogeschool van Utrecht).

Smart Idea

Een categorie voor kleinere campagnes of ideeën die op een kwalitatief hoogwaardige en vooral ook kosteneffectieve manier iets bijzonders hebben gedaan.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Gijs Vosmer Bolsius

Vice-voorzitter

Pascal van Ham Tony's Chocolonely

Juryleden

Jeroen Alberdingk Thijm (Persgroep Online Services), Leonie Bloemendaal (Telfort), Minke Braakman (Nederlandse Staatsloterij), Karen de Loos (BNN VARA), Elizabeth Goos (Telfort), Fenneke Goosen (Rijksoverheid), Cees Hannema (Jumbo Supermarkten), Judith Janssen Steenberg (Triodos Bank), Marcel Kalmeijer (ISS Facility Services), Marc Koster (Beate Uhse), Esther Langerhorst (Hogeschool Utrecht), Wadei Larousi (PON Automotive | VW), Eli Lejeune (Eindhoven Airport), Mirjam Paauw (PostNL), Geert Pelsma (LG Electronics), Martijn Swijghuisen Reigersberg (ABN AMRO), Floortje van den Berg (Eneco), Jaap van der Grinten (Hogeschool INHolland), Erik van der Sluis (Randstad Groep Nederland), Thijs van Olffen (Unilever), Sonja van Welseness (FrieslandCampina), Marnix Vriend (Ziggo), Friso Westenberg (NUON), Robert Zuidgeest (The Walt Disney Company).

Student juryleden

Anke Bleeker (RUG | RU Groningen), Marion Cremers (Fontys Eindhoven), Thomas Lievense (Fontys Eindhoven), Danny Philippi (Fontys Eindhoven), Maaike Poiesz (RUG | RU Groningen), Marije Reidsma (RUG | RU Groningen).

Namens SAN

Paul Geraeds - Bakker Hillegom

Vrije Tijd

Communicatie gericht op consumenten voor producten of diensten t.b.v. vrijetijdsbesteding.

Juryvoorzitters

Voorzitter

Sylvia Coumans PostNL

Vice-voorzitter

Youry Bredewold Dolby International AB

Juryleden

Cas Boland (Van Gogh Museum), Marie Louise Busscher (Pon’s Automobielhandel), Tijmen Doesborgh (Red Bull), Annemiek Jonker (Thomas Cook), Henriet Leenen (Staatsbosbeheer), Eva Lemmers (De Telegraaf), Carolijn Leujes-Dreijklufft (Pharos Reizen/ ANWB), Siska losekoot-Laurense (ABN AMRO), Lenia Mavrikis (Media Markt Saturn), Anne Tjitske Mulder (Cortina Fietsen), Andres Neira de Back (Center Parcs), Floris Regouin (Samsung Electronics), Ingrid Timmer (The Walt Disney Company), Thomas van Vessem (De Persgroep Nederland), Brenda Weisz Blanchetta (JT Bioscopen).

Student juryleden

Esmee Langerak (RU Nijmegen), Eline Pilaet (RU Nijmegen), Loek Verbaarschot (RU Nijmegen).

Namens SAN

Jaap Houthuijs - Jaarboek commissie

De SAN deelt met jou de 3.030 beste campagnes van de afgelopen 10 jaar online!

Uniek: SANARCHIEF
Onderverdeeld in 11 categorieën, inclusief alle informatie over de doelstelling van de campagne, de doelgroep, strategie, concept, de makers en RTV materiaal.
Met één muisklik te openen.

Zoeken is vinden!
SANARCHIEF is overzichtelijk, toegankelijk en compleet. Zoek op ’Categorie‘, ‘Adverteerder’, ‘Bureau’ of ‘Jaar’. Of nog leuker via ‘Trefwoord’ en jouw eigen naam.

SANARCHIEF: Inspiratiebron voor campagnemakers

SANARCHIEF