Juryleden

Business-to-Business

Communicatie voor producten/diensten van bedrijven/instellingen gericht op zakelijke partners.

Juryvoorzitters

Karlien Serrarens PwC
Erik Siemens AstraZeneca

Juryleden

Ernestine Bax NS
Esther Bos Kruitbosch
Minke Braakman Nederlandse Loterij
Ilse de Cloe Randstad
Judith Janssen Steenberg -Roels Triodos Bank
Lukas Jeukens Pon’s Automobielhandel
Eli Lejeune Eindhoven Airport
Fenny Meulendijks Driessen HRM
Tom Mulder Bunnik Creations
Gea Peek Royal HaskoningDHV
Michiel Poppelier Tentoo
Karin Slenders SAP Nederland B.V.
Marion Smorenburg Incotec
Pam van der Wel PAO Techniek en Management
Joke van Griensven VodafoneZiggo

Student juryleden

Kevin van Geest Hogeschool van Amsterdam
Emily Venema Hogeschool van Amsterdam
Ismintha Winters Hogeschool van Amsterdam

Namens SAN

Léontine Admiraal (PwC)

Corporate

De communicatieboodschap betreft de gehele organisatie en is niet product gericht.

Juryvoorzitters

Martijn Swijghuisen Reigersberg ABN AMRO
Marlene Wickel Jean Mineur Mediavision

Juryleden

Claudia Ammerlaan XS4ALL
Arian Arentsen ABN AMRO
Nancy Aschman Vion Food Group
Cas Boland Van Gogh Museum
Marieke de Klein Rijksmuseum
Maartje Grossouw Raet
Mariëtte Harbers Obvion
Iris Jansen KPN
Tanja Kliphuis Rabobank
Nanette Tellier PwC
Carola Ticheler NN Group
Paul van der Linde Belastingdienst
Elise van Ee SHV Holdings
Randall van Thiel Flynth Adviseurs en Accountants
Femke Vermeulen Staatsloterij
Arnoud Versluis NHTV

Student juryleden

Thomas Hak Hogeschool van Utrecht
Mart Nicolai Hogeschool van Utrecht
Eva Renia Hogeschool van Utrecht

Namens SAN

Ewa Skotnicki (Triodos Bank)

Dienstverlening

Communicatie gericht op consumenten voor diensten/producten in verschillende branches behalve financieel.

Juryvoorzitters

Dave Frauenfelder Vodafone Ziggo
Marieke Nijhoff NS

Juryleden

Wiebe Bevelander Shell
Korneel Born Coöperatie DELA
Susanne Damen Samsung Electronics
Judith Franse Center Parcs
Sieta Hoekstra Rond IT
Jan Willem Hoogeweegen ANBO (ouderenbond)
Jenny Hudepohl ProRail
Anita Lenssinck NCOI Groep
Tom Oostdijk Solar Nederland
Ingrid Schipper SchaalX
Saska Stobbe ABN AMRO
Janice van den Bosch KPN
Ellen van Roij Oxxio/Enexco
Helma Verstoep Nuon
Leonie Verwer HelloFresh
Marijke Visser Randstad Groep Nederland

Student juryleden

Brigit Erlings RU Nijmegen
Lara Vaessen RU Nijmegen
Marenne Vlieg VU Amsterdam

Namens SAN

Guus Vossenaar (vh. SAN Bestuur)

Dienstverlening Financieel

Communicatie gericht op consumenten voor diensten/producten van financiële dienstverleners.

Juryvoorzitters

Martijn Couwenberg Centraal Beheer Achmea
Mariëlle Krouwel SNS Bank

Juryleden

Coralie Bos Elsevier
Silvia de Leeuw BMW groep
Anne Ruth Groen Knab
Martin Kersbergen DELA
Elsbeth Ketting Deutsche Bank Nederland
Willemijn Manshanden VIVAT | Reaal
Jozanne Roos Rabobank
Roos Scheenstra BNNVARA
Kim Smulders Interpolis
Martijn Swijghuisen Reigersberg ABN AMRO
Saskia Tuil Noordhoff
Romanie van der Vlist Flynth Adviseurs en Accountants
Maurice van Dijk Menzis
Mylène van Veldhoven INholland Creative Business
Marije Wustman VodafoneZiggo

Student juryleden

Tashja Farmer INHOLLAND Diemen
Carlo Hofman INHOLLAND Diemen
Job Hoogendoorn INHOLLAND Diemen

Namens SAN

Jasper van der Bijl (Pon's Automobielhandel)

Durables

Communicatie gericht op consumenten voor duurzame gebruiksartikelen/producten.

Juryvoorzitters

Chantal Groot Kormelink Cortina fietsen
Hidde-Jan Haven MINI

Juryleden

Jasper Bazuin RedBull
Roos Bulder Samsung
Joost de Kanter Intertoys
Hidde-Jan Haven BMW Group Nederland
Tanja Kempen Kraft Heinz Company
Sander Knol Koninklijke Nederlandse Munt
Tim Maas Hasbro
Annemarie Swijtink McDonald’s Nederland
Nicole van den Adel Eneco
Peter van Leeuwen CCV
Jasper van Orden Maxeda/Praxis
Martijn Versteegen Parkd
Annika Visser Pon Automotive
Marnix Vriend VodafoneZiggo
Marise Wagenaar-Arkesteijn NS Reizigers

Student juryleden

Lieve de Haan Fontys Eindhoven
Bo Kuijstermans Fontys Eindhoven
Elma Ljuca RU Groningen (RUG)

Namens SAN

Ron Schneider (NS Reizigers)

Fast Moving

Communicatie gericht op consumenten voor producten - veelal in de foodsector - met een hoge omloopsnelheid.

Juryvoorzitters

Marieke Jansen-Rentmeester FrieslandCampina
Chrischa Ligtenberg Mars Nederland

Juryleden

Christian Aarts Subway
Froukje Claes Nederlandse Loterij
Cees Hannema Jumbo Supermarkten
Emilie Heesters FrieslandCampina
Floor Hesselmans Jacob Douwe Egberts
Marga Jordaans Eneco
Esther Langerhorst Hogeschool van Utrecht
Marjolijn Maas-Mook McDonald’s Nederland
Florence Meesters Ahold-Delhaize
Bob Nefkens Red Bull Nederland
Bob Postma Cloetta
Thomas Risseeuw RTL Live Entertainment
Bibianne Roetert Unilever
Trix van der Vleuten Kraft Heinz
Ingrid van Kuilenburg Etos

Student juryleden

Sietske Arnoldus VU Amsterdam
Claudia Kok VU Amsterdam
Julia Reijers VU Amsterdam

Namens SAN

Robbert de Vreede (Unilever)

Non-Profit & Overheid

Communicatie gericht op consumenten vanuit de overheid of een non-profit organisatie.

Juryvoorzitters

Kolja Urban KWF
Astrid van Vonderen Unicef

Juryleden

Saskia Aupers Rochdale
Niels Bartels Leyden Academy on Vitality and Ageing
Anouk Becht Hogeschool InHolland
Maaike Eijkelkamp Rode Kruis
Fenneke Goosen Ministerie van Binnenlandse Zaken
Sjoerd Jochems Gipmans Planten
Judith Olde Rikkert Rijkswaterstaat
Nelleke Rienstra Veteraneninstituut
Sandra Scherpenisse Nationaal Archief
Juriaan Seveke Quby
Martine Spronk NPO
Judith Tomasoa Hartstichting
Kolja Urban KWF Kankerbestrijding
Herman van Tilburg Hogeschool van Amsterdam
Katja Veen-Buchholz SOS Kinderdorpen

Student juryleden

Esmee Evers Hogeschool van Utrecht
Max Onstenk Hogeschool van Utrecht
Julia van de Weerdhof HAN | Hogeschool Arnhem Nijmegen

Namens SAN

Florien Vaessen (vh. SAN Bestuur)

Retail

Communicatie-uitingen gericht op consumenten waarbij een winkelformule centraal staat.

Juryvoorzitters

Ferry Buitenhuis HEMA
Annemarie Swijtink McDonalds

Juryleden

Jacob-Jan Adrichem Bakker.com
Esmee Blom Plus Retail
Lydi Boers HelloFresh
Ferry Buitenhuis HEMA
Rozemarijn Dolman-Plante Nespresso
Bianca Driessen KPN
Fallon Gorter Kraft Heinz Company
Annemiek Jonker McDonald’s Nederland
Annemarie Joosen Marktplaats
Germano Meijer Akzo Nobel
Elzemieke Olsthoorn Sanoma
Afra Uithoof Villebois
Liset van Glabbeek Randstad Group Nederland
Rian van Koulil Hans Anders
Selma van Staveren ABN AMRO
Thomas van Vessem De Persgroep Nederland

Student juryleden

Char-Lee Nielen UVA Amsterdam
Lea Ellen Schwerdt UVA Amsterdam
Charlotte Verviers UVA Amsterdam

Namens SAN

Alex Phaff (vh. SAN Bestuur)

Smart Idea

Een categorie voor kleinere campagnes of ideeën die op een kwalitatief hoogwaardige en vooral ook kosteneffectieve manier iets bijzonders hebben gedaan.

Juryvoorzitters

Sylvia Coumans PostNL
Marcel Kalmeijer ISS Facility Services

Juryleden

Jeroen Alberdingk Thijm De Persgroep Online Services
Nicolet Annema Nierstichting
Martine Ansems Kijkshop
Maartje Bersi SNS Bank
Amy de Greef Quby
Vivian Josephy NPO
Shagha Mehrasa KPN
Hestia Meijer VodafoneZiggo
Dianne Sliphorst Center Parcs
Nathalie Smailou Google
Marleen Smith USG People
Chantelle Stuart NCOI Groep
Jaap van der Grinten Hogeschool InHolland
Maarten Vriesendorp bol.com
Friso Westenberg Nuon
Charlotte Zwaan Nederlandse Loterij

Student juryleden

Jeltje Bieleman RU Nijmegen
Lotte Thielen RU Nijmegen
Veerle van Heugten RU Nijmegen

Namens SAN

Ruud Polman (vh. SAN Bestuur)

Vrije Tijd

Communicatie gericht op consumenten voor producten of diensten t.b.v. vrijetijdsbesteding.

Juryvoorzitters

Youry Bredewold Dolby International
Ingrid Timmer Disney

Juryleden

Suzanne Bank De Persgroep Nederland
Karlyn Blom D-rt Groep (D-reizen)
Lieke Hompes Unilever
Henriet Leenen Staatsbosbeheer
Siska Losekoot ABN AMRO
Chris Moorman Shell Nederland
Natascha Moser FrieslandCampina
Anne-Tjitske Mulder Kruitbosch/Cortina Fietsen
Andres Neira de Back Center Parcs
Nikki Smeets ROC van Amsterdam
Esther Spaans Blokker
Valerie Spigt Koninklijke Verkade/pladis
Dennis van Steijn XS4ALL
Ingrid Timmer The Walt Disney Company
Claudia Zwitser NS Reizigers

Student juryleden

Sarah Liethof NHTV
Joery Mooijman NHTV
Dorthe Wibier NHTV

Namens SAN

Jaap Houthuijs (vh. Bols/Vrumona)

Branding 360°

Overkoepelende categorie voor campagnes die ervoor zorgen dat het merk een sterkere positie inneemt dan wel zorgen voor een doorbraak in de markt.

Juryvoorzitters

Marcel Joosten Mora Van Geloven
Mariëtte Leenhouts Randstad Groep Nederland

Juryleden

Maureen Baas Nespresso Nederland
Youry Bredewold Dolby International AB
Sylvia Coumans PostNL
Martijn Couwenberg Centraal Beheer
Karin de Jong Intertoys
Dave Frauenfelder VodafoneZiggo
Chantal Groot Kormelink Cortina Fietsen
Robert Heckert Sanquin Bloedvoorziening
Sander Hoefnagels Jumbo Supermarkten
Marieke Jansen-Rentmeester FrieslandCampina
Marcel Kalmeijer ISS Facility Services
Marielle Krouwel SNS
Marieke Nijhoff NS
Frank Pynenburg Gibson Innovations
Erik Siemens AstraZeneca
René van Gerwen CZ
Rob van Griensven Heineken International
Astrid van Vonderen Unicef
Joost Vossen Elsevier
Marlene Wickel Jean Mineur Mediavision

Student juryleden

Angela Altena RU Groningen (RUG)
Jessica Paas RU Groningen (RUG)
Conny Willemsen RU Groningen (RUG)

Namens SAN

Caroline van Turennout (Zeeman)

De SAN deelt de 3.902 beste campagnes van de afgelopen 13 jaar online!

Uniek: SANARCHIEF
Onderverdeeld in 11 categorieën, inclusief alle informatie over de doelstelling van de campagne, de doelgroep, strategie, concept, de makers en RTV materiaal.
Met één muisklik te openen.

Zoeken is vinden!
SANARCHIEF is overzichtelijk, toegankelijk en compleet. Zoek op ’Categorie‘, ‘Adverteerder’, ‘Bureau’ of ‘Jaar’. Of nog leuker via ‘Trefwoord’ en jouw eigen naam.

SANARCHIEF: Inspiratiebron voor campagnemakers

SANARCHIEF