Ook daar hebben we iets voor

Ook daar hebben we iets voor

Categorie
Dienstverlening
Adverteerder
NEDERLANDSE SERVICE APOTHEEK BEHEER B.V.
Bureau
0to9 Values-Driven Creativity
Jaar
2021
Paginanummer
156

Doelstelling

Ontwikkel een activatiecampagne die de vernieuwde Service Apotheek-app introduceert en aanzet tot downloaden.

Doelgroep

Regelmatig medicijngebruikers, 65-plussers en ouders van 30 tot 50 jaar; die klant zijn bij een Service Apotheek.

Merkomschrijving

Service Apotheek is dé franchise van zelfstandige apothekers die meer dan medicijnen leveren. Ze bieden de beste farmaceutische zorg, waarbij persoonlijke begeleiding van de klant centraal staat. In de apotheek en online.

Concept

Service Apotheek doet er alles aan om leven met medicijnen makkelijker te maken. Daarom laten wij in het concept mensen op herkenbare momenten in hun leven zien, waarbij ze van hun vrijheid kunnen blijven genietenen alle (online) begeleiding krijgen. Want, ook daar hebben we iets voor: de Service Apotheek-app. Die is altijd bij je en ondersteunt je in jouw medicijngebruik.

Media- en middelenstrategie

Het concept is doorvertaald in een off- en online middelenmix. Van het totaal van ruim 45.000 nieuwe downloads op de bestaande 300.000 downloads, is 59% direct te relateren aan de campagne. Deze was zo succesvol dat het verwachte aantal downloads met 62% is overstegen. De verwachte CPI viel 36% lager uit.
Confetti achtergrond

Hoofdsponsor

Onze beeldbepalende sponsors die de SAN mogelijk maken