Nationale Liefdesinzamelingsactie: ‘Zeg iets liefs’

Nationale Liefdesinzamelingsactie: ‘Zeg iets liefs’

Categorie
Non-Profit & Overheid
Adverteerder
SOS Kinderdorpen
Bureau
Lemon scented tea
Jaar
2011
Paginanummer
392

Doelstelling

Merkperceptie SOS Kinderdorpen veranderen van 'bouwer van kinderdorpen' naar 'gever van een liefdevol thuis voor ieder kind'. Met beperkt budget free publicity realiseren en daarmee de aandacht voor het werk van SOS Kinderdorpen vergroten.

Doelgroep

Hogeropgeleide Nederlanders tussen 25 en 45 jaar.

Concept

Om het belang van een liefdevolle omgeving op de kaart te zetten en aandacht te vestigen op het werk van SOS Kinderdorpen, is SOS Kinderdorpen gestart met de eerste Nationale Liefdesinzamelingsactie. Van 7 t/m 21 december kon iedereen in Nederland op simpele wijze deelnemen door iets liefs te zeggen. Men kon een lieve boodschappen delen via de offline Liefdesinzamelingsbak op Schiphol en online via website, mobiel en Twitter.

Media- en middelenstrategie

Kostenefficiente crossmediale mix van PR, guerilla, online advertising, social media en mediapartnerships (Schiphol Group, 100%NL, Sanoma Digital, Persgroep) zorgden voor bruto bereik van 14 miljoen. Jan Smit gaf op SBS6 Shownieuws en RTL Boulevard het startsein voor de campagne.

Ga naar campagnesite
Confetti achtergrond

Hoofdsponsor

Onze beeldbepalende sponsors die de SAN mogelijk maken