Meer lol met self control

Meer lol met self control

Categorie
Non-Profit & Overheid
Adverteerder
STIVORO en Trimbos-Instituut
Bureau
Baas en Van Haastrecht
Jaar
2011
Paginanummer
407

Doelstelling

Vergroten van weerbaarheid van jongeren ten aanzien van drinken, blowen en roken met een campagne die zij begrijpen en waarderen, waardoor zij nadenken en praten met vrienden over het thema: eigen (gezonde) keuzes maken met betrekking tot middelengebruik. Met meer lol als beloning voor het houden van controle over jezelf.

Doelgroep

Jongeren 14-19 jaar, accent op (v)mbo'ers.

Concept

Centraal thema: Meer lol met self control. Het toont op beeldende wijze dat de keuze om middelen te gebruiken bij jezelf ligt en niet bij je omgeving. En dat je meer lol hebt als je meer controle over jezelf houdt.

Media- en middelenstrategie

Bereik jongeren op plekken waar zij zich regelmatig bevinden. Daarbij zoveel mogelijk gebruik makend van met name mobile en social media. Ingezet zijn eigen website met speciale toepassingen voor mobile smartphones, actiepagina's op platforms MSN, Facebook, Twitter en Hyves. 'Send a friend' toepassingen. Internet videobanners. Posters in uitgaansgelegenheden en scholen die verwijzen naar mobile toepassingen.

Ga naar campagnesite
Confetti achtergrond

Hoofdsponsor

Onze beeldbepalende sponsors die de SAN mogelijk maken