Om de bekendheid te verhogen in een overvolle telecommarkt, kozen we voor een mediamix van TV, radio, OLV, display en social media. In verschillende verhaallijnen gingen de vingers op zoek naar een perfecte match.
Voor TV en OLV werden video’s gemaakt waarin de kandidaten naar iets bijzonders op zoek waren: een goede verbinding, betrouwbaarheid en… goedkoop?!
Via humoristische tag-ons kregen de bundels aandacht.
In een serie social video’s werden liefdesquotes van kandidaten en de gastheer ver-Simpeld tot grappige telecom-uitspraken.
En met billboarding rond romantische programma’s bleven we helemaal in het thema.
Tijdens de Black Friday weken bedachten we “Simpel Super Match”. Met dit actieconstruct bleven we in het thema van de campagne en konden we de tijdelijke, extra scherpe aanbiedingen aandacht geven.
Als SIM-only prijsvechter is je succes vaak afhankelijk van platte prijscommunicatie. Met de mix van vermaak, distinctive assets en de nadruk op prijs én kwaliteit laat Simpel al sinds 2013 zien dat het anders kan. Simpel!