LG, Battle of the Stars

LG, Battle of the Stars

Categorie
Business-to-Business
Adverteerder
LG
Bureau
AtHand
Jaar
2013
Paginanummer
72

Doelstelling

Verbeter de LG merkvoorkeur bij T-Mobile verkoopmedewerkers met als doel het realiseren van een structurele verkoopstijging.

Doelgroep

Verkoopmedewerkers T-Mobile winkels.

Concept

Inspelen op het competitieve karakter van de doelgroep. We maken van werk tijdelijk een spelletje met Battle of the Stars, een online training game waarbij winkelteams de strijd met elkaar aangaan op kennis en sales. Elke speler creëert zijn favoriete avatar en doorloopt met zijn team als 'Stars' een fictieve carrière in de muziekindustrie om uiteindelijk zelf als VIP een topconcert bij te wonen! Verdien punten door collega's uit te dagen voor kennisbattles en zoveel mogelijk LG smartphones te verkopen.

Media- en middelenstrategie

Battle of the Stars speel je op rustige momenten in de winkel, thuis of onderweg op je mobiel. Via het online platform dagen 713 medewerkers elkaar gedurende 6 weken uit voor meer dan 84.000 kennisbattles over LG producten en verkooptechnieken. Met als resultaat een structurele verkoopstijging die de verwachtingen overtreft.
Ga naar campagnesite
Confetti achtergrond

Hoofdsponsor

Onze beeldbepalende sponsors die de SAN mogelijk maken