hallo, ICT-oplossingen voor het MKB

hallo, ICT-oplossingen voor het MKB

Categorie
Dienstverlening
Adverteerder
HALLO,
Bureau
Onze Kapel
Jaar
2020
Paginanummer
180

Doelstelling

Het nieuwe merk moet hét landelijke ICT-platform worden voor het MKB. De 'Coolblue' onder de ICT-serviceproviders

Doelgroep

Bedrijven tot 250 medewerkers, waarbij ICT een middel is, geen doel op zich.

Merkomschrijving

Het nieuwe merk kenmerkt zich door toegankelijkheid, eenvoud en een heldere visie op wat ICT voor jouw onderneming kan betekenen.

Concept

In de particuliere markt, waar eenvoud en gemak de norm zijn, is de zakelijke markt complex en onduidelijk. Vanuit het inzicht dat het MKB eerder consument is dan corporate, is met de naam hallo, gekozen voor een consumentenbenadering. hallo, biedt ICT-oplossingen die voor jou werken en niet andersom.

Media- en middelenstrategie

Er is gestart met een interne campagne, waarbij eigen medewerkers het gezicht van het merk werden. De consumentenbenadering is teruggekomen in de introductiecampagne. Laagdrempelig en eerder passend bij een consumentenmerk dan een zakelijke ICT-dienstverlener. Op radio, billboards en online stelde hallo, zich voor. Met hallo, als aanhef zodat de naam integraal onderdeel van de boodschap is.
Ga naar campagnesite
Confetti achtergrond

Hoofdsponsor

Onze beeldbepalende sponsors die de SAN mogelijk maken