Dille & Kamille. Dingen die ertoe doen.

Dille & Kamille. Dingen die ertoe doen.

Categorie
Retail
Adverteerder
DILLE & KAMILLE
Bureau
Mediabureau STROOM - Energie voor groei
Jaar
2022
Paginanummer
327

Doelgroep

Shoppers 18-70 jaar, staan open voor plezierig winkelen als tijdverdrijf.

Merkomschrijving

In een gehaaste wereld wil Dille & Kamille laten zien dat het ook anders kan en inspireren om bewust en duurzaam te leven. Geluk zit in kleine dingen en in het genieten van alledaagse momenten: dingen die ertoe doen.

Concept

De producten van Dille worden bijna poëtisch en met een eigen karakter gepresenteerd. Samen vertellen ze het verhaal van Dille & Kamille. Ze nodigen uit om stil te staan bij de ‘dingen die ertoe doen’.

Media- en middelenstrategie

Op eigen wijze is het merkconcept consistent doorgevoerd in media. Vanuit een ‘inside out’ strategie waarbij primair de awareness rondom de winkels werd vergroot (DOOH, mobile, social, freecards) i.c.m. bereiksmedia die met aandacht worden geconsumeerd (print, online video en digitale radio). Bewust geen TV: geen schreeuwerigheid, niet te commercieel. PR doorvertaling naar Green Friday: winkels en webshop gesloten op Black Friday. Ondanks relatief beperkt budget zijn significante merkeffecten gerealiseerd.
Ga naar campagnesite
Confetti achtergrond

Hoofdsponsor

Onze beeldbepalende sponsors die de SAN mogelijk maken