Everyone’s an investor, baby

Everyone’s an investor, baby

Categorie
Dienstverlening Financieel
Adverteerder
DEGIRO
Bureau
INDIE Amsterdam
Jaar
2024
Paginanummer
158

Doelgroep

Alle bestaande en potentiële beleggers (dedicated, enthousiastic & long term).

Concept

Handelen op de beurs wordt vooral gezien als iets voor professionals en toegewijde insiders. Met lage tarieven, transparantie, een toegankelijk platform en kennis wil DEGIRO daar een eind aan maken. De bevrijdende visie van DEGIRO: ‘Als je wat gezond verstand hebt en wat geld dat voor je kan werken, dan ben je een belegger’ is het hart van de nieuwe campagne.
Of je nu een held of een schijterd bent. Een guru of een groentje. Een grote of een kleine speler. Het verhaal wordt ondersteund met de juiste USP per doelgroep. De mogelijkheid om te beleggen in 30 landen op 40 beurzen en toegang tot slimme data sluiten bijvoorbeeld mooi aan bij de “dedicated investor” en de “enthousiastic investor”. En het gebruiksvriendelijke platform valt in goede aarde bij de “long term investor”. De lage tarieven zijn natuurlijk voor iedereen drempelverlagend. Zo slaat DEGIRO een brug tussen de beurs en het dagelijks leven. In heldere no nonsense taal, met de disclaimer (met beleggen kun je je inleg verliezen) altijd helder en prominent, en een aanstekelijk merk thema: Everyone’s an investor, baby.

Media- en middelenstrategie

We willen zo snel mogelijk een brede doelgroep (iedereen met potentiële interesse in beleggen) bereiken, dus zetten we TV, OLV, OOH en billboarding in. (Touch) Om vervolgens de verschillende doelgroepen met de juiste USP te overtuigen via OLV, social en display bannering. (Think & Do).
Ga naar campagnesite
Confetti achtergrond

Hoofdsponsor

Onze beeldbepalende sponsors die de SAN mogelijk maken